Evinizin panjurlarına yepyeni bir bakış açısı ve inanılmaz bir kolaylık sağlamaya var mısınız? Yenilikçi ürünleriyle sizlere hizmet veren firmamız ürün yelpazesine eklediği otomatik panjur sistemleri ve ekonomik fiyatlarıyla yüzünüzü güldürüyor.

Otomatik Panjur Nedir?

Otomatik panjur, evdeki panjurların tekli veya aynı anda açılıp kapanmasına olanak sağlayan yepyeni bir panjur sistemidir. Evden uzun zaman uzak kalacaksanız güneş ışınlarından eşyalarınızı korumak veya akşamları ısı yalıtımı sağlamak amacıyla kullanabileceğiniz otomatik panjur sistemleri ile kendinizi güvende hissedersiniz.

Otomatik panjurlar kendinizi güvende hissetmenizi sağlamakla kalmaz aynı zamanda pratik kullanımıyla size zaman kazandırır. Ayrıca evinizden uzun süre uzak kalacaksanız otomatik panjurlarınızı ayarlayarak belirli aralıklarla açılıp kapanmasını sağlar, evdeymişsiniz hissi vererek hırsızlığa karşı güvende olursunuz.

Otomatik Panjur Özellikleri

Kolay Kullanım

Yalnızca bir kumanda ile komut vererek panjurlarınızı açıp kapatabilirsiniz. Aniden evden çıkmanız gerekiyorsa tek tek bütün panjurları kapatmanıza gerek kalmaz; hepsini bir anda saniyeler içinde kapatabilirsiniz.

Yalıtım Sağlar

Soğuk kış günlerinde akşamları panjurlarınızı kapatarak %10’a varan ısı yalıtımı sağlarsınız. Böylece hem yakıt faturalarınızı azaltırsınız hem de güvenlik sağlarsınız. Aynı şekilde sabah uyandığınızda tek tuşla tüm panjurları açabilir, gün ışığının cesur bir şekilde evinize girmesini sağlayabilirsiniz.

Nazik Kullanım Sağlar

Otomatik panjur motoruyla ilgili yaşanabilecek en küçük bir problemde motor durmakta ve panjuru zorlamamaktadır. Böylece otomatik panjur sisteminiz nazik bir şekilde kullanılacaktır. Yaşanabilecek her türlü olumsuzlukta size bir telefon kadar yakın olduğumuzu unutmayın.

Uzun Ömürlüdür

Üretmekte olduğumuz otomatik panjur sistemlerimiz uzun yıllar ilk günkü gibi kullanım olanağı sağlar. Yıllar geçse bile motorlu panjur özelliğini koruyacak ve size ürün yenileme sıkıntısı çıkarmayacaktır.

Firmamız Tarafından Garantilidir

Ürün kalitemize güvendiğimiz için otomatik panjurlarınızı firmamız garantisine almaktayız. Üstün teknoloji ile üretilmiş ürünlerimiz arızalara karşı da dayanıklıdır, ancak yaşanabilecek herhangi bir sıkıntıda teknik ekibimizle derhal sıkıntılarınızı gidermekteyiz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Esas önceliğimiz müşterilerimizin ürün ve hizmetlerimizden memnuniyetini sağlamak olduğu için her zaman üstün bir çaba ile müşteri ilişkilerinde kaliteye yönelik çalışmaktayız. Ürünün satışını takip eden süre zarfında da ürünlerimizle ilgili her türlü bilgi veya teknik destek ihtiyacınızda bize ulaşabilirsiniz.

Ekonomik Fiyatlar Sunuyoruz

Üstün hizmet ve kaliteyi ekonomik fiyatlarla sunuyoruz. Ürünlerimizin kalitesi göz önünde bulundurulduğu zaman piyasadaki en iyi fiyatlar bizim firmamızdadır.

Uzman Personelimiz İle Hizmet Veriyoruz

Firmamız bünyesinde çalışan bütün personel uzman ekiplerden oluşmaktadır. İşinde deneyimli ve gerekli sertifika – belgelere sahip personelimiz iş sağlığı ve güvenliği çerçevesinde çalışmaktadır. Sizlere en iyi hizmeti veren personelimiz aynı zamanda en son teknoloji ile üretilmiş ekipmanları kullanmakta ve yaşam alanlarınıza zarar vermeden çalışmaktadır.

Bize Ulaşın

Fiyatlarımız uygulanacak alan ve ürün özelliklerine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Bu nedenle otomatik panjur fiyatlarıve ürün özellikleri hakkında bilgi almak için dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz.