Otomatik kepenk sistemleri her geçen gün gelişiyor. Yeni nesil otomatik kepenkler o kadar kullanışlı ve güvenilir ki artık eski usul kepenklerden kullanılmıyor. Otomatik kepenk sistemlerine yepyeni bir bakış açısı getiren firmamız üstün hizmet kalitesi ve inanılmaz fiyatlarıyla sizlere avantajlı ve kullanışlı otomatik kepenkleri sunmaya devam ediyor.

Yepyeni Ürünlerimizle Hizmetinizdeyiz

Geniş ürün yelpazemiz, yenilikçi ürünlerimiz ve hızlı teknik personelimiz ile siz isteyin yeter! Aradığınız tüm özelliklere sahip otomatik kepenkler sizi bekliyor, üstelik dünyanın en yeni teknolojileri ile üretilmiş ve garantili ürünlerle!

Ürün yelpazemiz içinde bulunan ve çoğunlukla mağaza, depo gibi yerlerin açık olan cephelerini kapatmakta kullanılan galvaniz çelik otomatik kepenk sistemlerimiz ile şimdiden sayısız mağazada uygulamalar yaptık. %100 müşteri memnuniyeti sağlayan otomatik çelik kepenklerimizin avantajlarına birlikte göz atalım.

Neden Otomatik Çelik Kepenk?

  • Galvaniz çelikten üretilen otomatik çelik kepenkler her şeyden önce güvenlik sağlar. Hırsızlara ve etrafta olup biten istenmeyen olaylara karşı mağaza, depo ve garajları koruma altına alır. Eski usul kepenkler gibi kilitleri manuel olarak açılmaz. Kullanıcıya özel kodlanmış uzaktan kumandası sayesinde yalnızca mağaza sahibinin açabilmesine olanak sağlayan bu sistemler mağaza veya işyerini en yüksek koruma altına almak isteyen müşterilerimiz tarafından özel olarak tercih edilmektedir.

 

  • Kullanımı kolay olduğu ve açıp kapama güçlüğü bulunmadığı için pratik kullanım sağlayan otomatik kepenk sistemleri beden gücüne ihtiyaç duymaz. Gerekli durumlarda manuel açılıp kapanabilme özelliğine de sahiptir. Ancak yalnızca bir düğme ile açma kapama fonksiyonu sayesinde müşterilerimiz tarafından oldukça beğenilmekte, sessiz çalışmasından dolayı da övgü almaktadır.

 

  • Estetik bir görünüme sahiptir. Tasarımı mağazaları oldukça şık ve havalı göstermekle kalmaz, farklı renklerde boyanabilme özelliği sayesinde müşterilerimizin zevklerini de yansıtır. Renk kataloğumuzu inceleyerek arzu ettiğiniz renkteki galvaniz çelik otomatik kepenk sistemlerine sahip olabilirsiniz.

 

  • Tamamen kapalı veya delikli olarak üretilmektedir. Bazı müşterilerimiz mağazası kapalıyken de ürünlerini teşhir etmek istedikleri için delikli otomatik kepenk modellerimizi tercih etmektedir.

 

  • Yağmur, kar gibi olumsuz hava koşullarına karşı işyerinize koruma sağlayan otomatik kepenkler su sızdırmaz, sabah kötü bir sürprizle karşılaşmazsınız.

 

  • Uzun yıllar kullanılabilir, deforme olmaz ve yıpranmaz. Yıllar geçse de ilk günkü görünümü ve sağlamlığıyla kullanabilirsiniz.

Ürünlerimiz Garantilidir

Dünyada en çok tercih edilen ve en güvenlikli olarak kabul edilen galvaniz çelik otomatik kepenk sistemlerimiz de diğer ürünlerimiz gibi firmamızın garantisi altındadır. Montajdan itibaren ürünlerimiz firmamız tarafından garantilenir ve yaşayacağınız her türlü sıkıntıda teknik ekibimiz ile probleminizi hızlı bir şekilde çözüme kavuştururuz.

 

Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak, ürün talebinde bulunmak veya galvaniz çelik otomatik kepenk fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız bizimle iletişime geçerek merak ettiğiniz her şeyi öğrenebilirsiniz.