Otomatik kapı sistemleri içinde modern yerlerde en çok tercih edilen fotoselli kapı sistemleri firmamız farkıyla işyerlerinize geliyor. Son yıllarda kalabalık giriş – çıkışların yapıldığı hastane, şirket gibi yerlerde kullanılarak pek çok avantaj sağlayan fotoselli kapı sistemlerini geliştirerek sizlere sunmaktan gurur duymaktayız.

Firmamız kurulduğu ilk günden itibaren teknolojik yeniliklere açık ve kalite standartları çerçevesinde çalışmakta, uzman ekiplerle birlikte sizlere üstün hizmet vermektedir. Ürün yelpazemiz oldukça geniştir; otomatik kepenklerden otomatik panjurlara ve otomatik kapılara kadar çok çeşitte ürünle sizlere hizmet sunmaktayız. Ürünlerimiz daima yeniliyor; gelişen ve değişen dünyanın gereklerine ayak uyduruyoruz.

Ürünlerimiz

Ürünlerimizde hedefimiz müşterilerimizin yaşamlarını ve işlerini kolaylaştırmak, mümkün olan en az enerjiyle maksimum performans sergilemek, zaman ve ısı yalıtımı sağlayabilmektir. Bu nedenle üretim ve montajını yaptığımız her ürünümüz defalarca test edilmiş, dünya çapında fonksiyonelliği kanıtlanmış ürünlerdir.

Otomatik sistemlerde uzman olan firmamızın en çok tercih edilen ürünlerinden birisi olan fotoselli kapı sistemleri de böyle detaylı ve geniş çapta bir araştırmanın sonucunda ortaya çıkan teknolojik tasarımlar olarak karşınıza çıkmaktadır.

Fotoselli Kapı Nedir?

Fotoselli kapı, ışığa ve gölgeye duyarlı sensörler sayesinde ayarlanan mesafeye yaklaşıldığı zaman otomatik olarak açılan ve uyarıcı kalmadığı zaman tekrar kapanan otomatik kapı sistemlerine verilen addır.

Fotoselli kapılar fotodirençler sayesinde oluşturulan fotoseller ile üretilmektedir. Fotodirenç dediğimiz şey ışık ortamına göre değeri değişen dirençlerdir. Işık yoğunluğu düştüğü zaman direnç yükselir ve bu da sensorun ışığa son derece duyarlı olmasını sağlar. Algılama özelliği son derece yüksek olan ve insan gözüne benzer bir yapıda diyebileceğimiz fotoseller ile üretilen bu kapı sistemleri sayesinde yoğun giriş çıkış yapılan binalarda kolay kullanım ve tasarruf sağlanmaktadır.

Fotoselli Kapı Özellikleri

  • Fotoselli kapılar her şeyden önce pratik ve fonksiyoneldir. Yalnızca bir kapıdan çok daha fazlası olan fotoselli kapılar firmamız tarafından geliştirilmekte ve müşterilerimizin binalarının uygunluğu, talepleri gibi faktörlere göre kişiselleştirilebilen sistemlere dönüştürülmektedir. Fotoselli kapı sistemlerimiz;
  • ·        Pratik kullanım sağlar. Hızlı ve sessiz bir şekilde açılıp kapanarak zaman tasarrufu sağlar.
  • ·        Mekanlarınıza güzel ve havalı bir görünüm kazandırır, saygınlığınızı arttırır.
  • ·        Enerjiden tasarruf etmenize yardımcı olur. Kışın soğuk günlerinde ve yazın sıcak günlerinde binada sağlamaya çalıştığınız sıcaklık veya serinliği korumaya yardım eder. Kapının açık kalması gibi bir sorun yaşanmaz.
  • ·        Kazalara karşı özel olarak tasarlanmıştır. Fotoselli kapı sistemlerimizdeki sensorlar son derece duyarlıdır. Böylece sıkışma gibi olumsuzluklar yaşanmaz.
  • ·        Mekanlarınızı temiz tutmaya yardımcı olur; toz ve kirlerin açık kapılardan binalara girmesini engeller.
  • ·        Uzun ömürlüdür; sürekli bakım ve onarıma gerek kalmaz. Arızlara karşı dayanıklı üretilmiş dayanıklı otomatik kapı sistemleri sayesinde ürünü bir kez alır, bir ömür boyu güvenle kullanırsınız.
  • ·        Acil teknik destek hizmetlerimizden daima yararlanırsınız. Yaşanabilecek her türlü olumsuzlukta firmamız garantisi altında olan ürünlerimiz için acil teknik destek sağlamaktayız.