Yeni nesil otomatik kepenk sistemlerinde öncü olan firmamız sizlere muhteşem ürünleri ve ekonomik fiyatlarıyla hizmet vermeye devam ediyor. En son teknoloji ekipmanlarımız, uzman personelimiz ve kalite odaklı çalışmamızla sunduğumuz hizmetlere her gün yenilerini ekliyoruz. Firmamız tarafından üretilen alüminyum otomatik kepenk sistemleriyle iş yerinizde ve yaşam alanlarınıza fark yaratmaya hazırız. Kalitede iddialı, ürünlerimizde garantiliyiz.

Alüminyum Otomatik Kepenk Sistemi Nedir?

Alüminyum otomatik kepenk sistemleri dükkan, mağaza, garaj gibi yerlerin açık olan cephelerini otomatik olarak kapatan güvenli bir sistemdir. Otomatik kepenk sistemlerimiz;

  •   Alüminyum panelli
  •   Poliüretan dolgulu olmak üzere farklı türlerde üretilmektedir.

İhtiyaç duyduğunuz, size uygun otomatik kepenk sistemleri hakkında bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Alüminyum Otomatik Kepenk Sistemi Avantajları

Ev ve işyerleri için yüksek güvenlik, şık görünüm ve kullanım kolaylığı sağlayan alüminyum otomatik kepenk avantajlı özellikleri ve yeni nesil teknolojiler ile harmanlanmış fonksiyonelliği ile fark yaratmaya hazır sistemlerdir. Alüminyum otomatik kepenklerin pek çok avantajı vardır.

Güvenliğinizi Arttırır

Hırsızlık gibi tehlikelere karşı kendinizi güvende hissedersiniz. Çünkü alüminyum otomatik kepenksistemleri %100 güvenilir ve sağlamdır. Yıpranma, kırılma, bükülme gibi olumsuzluklara karşı dirençli olarak üretilmiştir ve klasik kilitler gibi kırılmaz.

Görsel Anlamda Şıktır

Eski kepenkler gibi sıradan bir görünüm sergilemez, hem çok estetiktir hem de özellikle de işyerlerine saygınlık katar.

Kolay Kullanılır

Uzaktan kumandalı otomatik kepenk sistemleri kolayca açılır ve kapanır. Yalnızca saniyeler süren bu sistem sayesinde kepenk indirme ve kaldırma gibi bir sorununuz kalmaz. Yalnızca uzaktan kumandanıza dokunur, saniyeler içinde ve sessizce açılıp kapanan kepenklerinizin konforunu yaşarsınız.

Mağazanızı Korur

İşyerinizin bulunduğu sokakta olan istenmeyen olaylar yüzünden kırılan camlar, zarar görmüş kapılar gibi düşünmeniz gereken şeyler ortadan kalkar. Alüminyum kepenk sistemlerimiz o kadar sağlam ve güvenlidir ki sokakta ne olursa olsun ertesi sabah dükkanınızı güvenle açabilirsiniz.

Doğal Koşullara Karşı Mağazanız Koruma Altında Olur

Yalnızca mağaza değil, evlerinizdeki garajlar için de mükemmel bir seçim olan otomatik kepenk sistemi sayesinde kar, yağmur, dolu gibi etkenlere karşı koruma altında olursunuz.

Mağazanız Kapalıyken Bile İçi Görünebilir

Gözenekli yapıda üretilen otomatik kepenklerimiz sayesinde mağazanızı kapatsanız dahi içerdeki ürün ve hizmetleriniz görünür, bu da size işyeriniz kapalıyken bile ürün teşhiri olanağı sağlar.

Gün Işığından Korur

Güneş ışığı gibi etkenlere karşı korumak istediğiniz yerler için idealdir. Özellikle de depo gibi güneş ışığından uzak tutmaya çalıştığınız yerler için mükemmel bir seçimdir.

Farklı Renk Seçenekleriyle Zevkinizi Yansıtır

Renk kartelasında bulunan açıktan koyuya renk seçenekleri ile estetik anlayışınızı mağazanızın dışına taşırabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Ev ve işyerlerinize değer katmak için seçeceğiniz alüminyum otomatik kepenk fiyatları ve ürün bilgilerine ulaşmak için dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. İhtiyacınız olan otomatik kepenkler inanılmaz fiyatlarla sizleri bekliyor!